درباره استاد

حجت الاسلام و المسلمین محمد اسماعیلی مبارکه از اساتید حوزه علمیه و پژوهشگر و مدرس حوزه تبلیغ و تربیت در قم می باشد.

ماموریت و بیوگرافی

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی دارای مدرک سطح ۴ حوزه علمیه و پژوهشگر و مدرس در حوزه تبلیغ و تربیت اسلامی است. از ایشان تا کنون بیش از ده عنوان کتاب در موضوعات روانشناسی تبلیغ، روش تدریس و کلاسداری و روش های ارتباط موثر و همچنین چند عنوان یادداشت و مقاله منتشر شده است.

سوابق تدریس ایشان عبارت است از : 1- تخصصی تبلیغ تحت عنوان روش تدریس و کلاسداری و روانشناسی تبلیغ و تدریس مفاهیم دینی و تدریس دینی و قرآن، شروع کردم. 2- تخصصی علوم حدیث، روش تبلیغ حدیث  3- در تخصصی مهدویت، روش تفسیر برای جوانان را مشغول هستم. 4- در دانشگاه باقر العلوم (ع) عناوینی مانند: الف: روش تبلیغ ب: روش ارائه مفاهیم دینی، عقاید، تفسیر، احکام، روانشناسی تبلیغ، روش تدریس و کلاس داری را تدریس می‌کنم. 5- در مجموعه سفیران هدایت قم هم به تدریس مبانی اصول، روشهای تربیتی، روش تدریس، کلاس داری کودک و نوجوانان و روش تدریس و کلاسداری عمومی مشغول هستم. 6 – در کارشناسی ارشد تخصصی تبلیغ، تدریس کلاسداری کودکان و نوجوانان مشغول می‌باشم. 7 – در معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی نیز مشغول آموزش 2000 نفر از طلاب طرح هجرت بلند مدت

ایشان سابقه همکاری در معاونت تبلیغ و پژوهش حوزه علمیه قم، مرکز تخصصی تبلیغ حوزه علمیه قم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزة علمیه و واحد نقد و بررسی و تدوین کتب درسی آموزش را دارد.