درباره استاد

حجت الاسلام و المسلمین دسمی از اساتید شناخته شده حوزه تربیت تشکیلاتی است که بسیاری از طرح های ملی تربیتی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم منشعب از سبک تفکری ایشان در مساله تربیت سازمان یافته می باشد. طرح هایی مانند طرح صالحین، طرح بهنام محمدی، طرح شهید دستواره و …

آدرس پستی:

تهران، خیابان شریعتی، بعد از تقاطع میرداماد، کوچه بهشت یکم، پ ۲۵ ط ۵

وب سایت:

dasmi.ir

Phone:

02122885267

ماموریت و بیوگرافی

حجت الاسلام و المسلمین سعید دسمی کار خود را با احیاء مسجد موسی بن جعفر (ع) در اهواز آغاز نمود. پس از موفقیت های چشم گیر این پایگاه در جذب و سازماندهی طلاب و دانشجویان، مدل تربیتی ایشان مورد اقبال متولیان سازمان بسیج مستضعفین واقع گردید و از سال ۸۱ به عنوان مسئول طرح اسوه ( طرح شناسایی پایگاه های مقاومت بسیج ) در این سازمان مشغول به فعالیت شد. در ۱۶ سال گذشته ایشان طرح های تربیتی مهمی را در کشور پیاده سازی نموده اند که برخی از این طرح ها عبارتند از : طرح صالحین، طرح شهید بهنام محمدی ، طرح شهید دستواره. مسئول معاونت تعلیم و تربیت بسیج، مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات و ریاست دانشگاه بسیج از جمله مسئولیت های اجرایی ایشان در این سنوات بوده است.

ایشان از سال ۹۶ به عنوان مشاوره فرمانده کل سپاه و سپس به عنوان معاون فرهنگی قرارگاه قرب بقیه الله (عج) مشغول به فعالیت می باشند.

فعالیت حوزوی ایشان از دهه هفتاد شروع شده و مدیریت حوزه های علمیه امام خمینی (ره) اهواز و امام خمینی(ره) تهران در کارنامه ایشان وجود دارد. ایشان هم اکنون تولیت حوزه علمیه حضرت بقیه الله (ع) را نیز بر عهده دارند.